Керівник Західного НАБу: 17 тисяч грн за рік і авто за півмільйона

Директор Львівського теруправління НАБУ, під нагляд якого потрапила Волинська область, Тарас Лопушанський за минулий рік задекларував квартиру, автомобіль і два гаражі.

При цьому борець з корупцією в західних областях України заробив неповних 18 тисяч гривень.

Тарас Лопушанський народився  у селі Галівка Старосамбірського району Львівської області. З відзнакою закінчив юридичний факультет Львівського університету імені Івана Франка. Адвокатською діяльністю займається з 2009 року. Згідно інформації  в декларації, заробив він минулого року  17 тисяч 893 грн, а його сім`я (дружина з двома синами)  – 20 тисяч 832 грн.

ЧИТАТИ ІНТЕРВ’Ю З ТАРАСОМ ЛОПУШАНСЬКИМ

З усіх задекларованих коштів 16 тисяч 329 гривень витратив на добровільне страхування.

20 тисяч гривень також вніс до статутного капіталу підприємства. Ймовірно, йдеться про одну з юридичних фірм, в якій він був співзасновником.

В Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно вдалося знайти інформацію, що квартиру площею 57, 6 кв.м. у Львові посадовець отримав у 2011 році.

У спільній сумісній власності з дружиною в Лопушанського квартира площею 69, 5 кв.м. У користуванні сім’ї гаражі площею 21, 2 кв.м. Ще один гараж площею 15 кв.м. – у його власності, придбаний за договором купівлі-продажу в 2009 році.

Свідоцтво про право власності було видане Управлінням комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради на підставі наказу від 11 липня 2011 року.

Їздить Лопушанський автівкою «Форд Куга» 2012 року, яку він придбав в 2013 році. Приблизна ціна на сайті «auto.ria» – півмільйона грн.

 

Внедорожник / Кроссовер Ford Kuga (Форд Куга) 2012 года.

Ford Kuga (Форд Куга) 2012 року

 

Адвокатські зв`язки

Тарас Лопушанський – один із засновників групи компаній “Order& LDF”, що надає юридичні послуги та є однією з найбільших компаній у Західній Україні.

Один із співзасновників компаній Андрій Лазор теж брав участь у конкурсі на посаду керівника Львівського територіального бюро і був конкурентом Тараса Лопушанського.

До слова,  Андрій Лазор був помічником покійного волинського нардепа Ігоря Єремєєва.

Аріна КРАПКА