Луцьк: у гімназії №4 пролунав перший дзвоник

Десятки дітей у бантах та з букетами і схвильовані батьки зранку заполонили центр міста: всі поспішали на урочисту лінійку із нагоди Дня знань до Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького

Свято першого дзвоника відзначали 1 вересня на алеї фонтанів перед входом у Центральний парк.

Вздовж фонтанів вже вишикувалися діти, для яких сьогодні не перший День знань. Першачки ж скромно чекали на запрошення вийти на лінійку – гімназійна родина цьогоріч стала більшою аж на п’ять класів

«Найбільше свято сьогодні у найменших наших школярів – тих, хто перший раз цього вересневого дня іде до свого першого класу. Із нетерпінням тривогою  та цікавістю чекають першокласники на свій перший дзвінок», – сказав директор гімназії №4 Олександр Мишковець та урочисто запросив перші класи разом із класоводами на лінійку.

Опісля усі разом виконали гімн. Чимало першокласників співали на весь голос, поклавши руку на серце та виструнчилися під час внесення державного прапора.

Поіменно вшанували волинських Героїв Небесної сотні та бійців, які загинули на Сході. Усі схилили голову у скорботній хвилині мовчання. Як символ миру у всіх Україні першокласники та одинадцятикласники разом випустили у небо білих голубів.

Схвильовані діти із великими яскравими квітами із цікавістю спостерігали за усім, що відбувалося довкола та раз-у-раз оберталися щось спитати у свої нових класних мам.

Обласний декан Української Православної церкви Київського патріархату отець Михаїл разом із священослужителями відправив молебень та побажав дітям та їх батькам не забувати, що навчання- таке саме життя, тож варто не забувати дякувати один одному.

«Не забувайте про просі речі – слова, посмішки, подяки» – сказав отець. Він побажав вчителям неземного та ангельського терпіння.

Секретар міської ради Юлія Вусенко передала вітальну грамоту від міського голови. Вусенко зазначила, що має за честь бути присутньою на лінійці саме цього навчального закладу, адже школярі які тут навчаються, показують чудові результати.

«Радість у кожного своя – хтось сьогодні йде у перший клас, хтось стає на фінішну пряму і вже одинадцятикласник, але кожен сьогодні розділяє переживання»,  – сказала Вусенко. Вона побажала випускникам повернутися у школу на дошку пошани кращими учнями. Вусенко зазначила, що міська влада намагатиметься максимально виділяти все необхідне для навчального процесу.

Потім слово взяли маленькі першокласники, які схвильовано та голосно викрикували у мікрофон, обіцяючи добре вчитися. Двоє першачків разом із директором пройшли лінійкою, дзвонячи у дзвоники – навчальний рік урочисто відкритий.

Після завершення урочистої частини дітей запросили на перший у їх житті урок. Батьки та вчителі з оберемками квітів теж вирушили до школи.