Перший дзвоник у гімназії №21 Луцька: фото

Для першокласників пролунав перший дзвоник у Луцькій гімназії №21.

Традиційно свято відзначили 1 вересня.

На майданчику перед школою відбулося урочисте відкриття навчального року. Для першокласників пролунав перший дзвоник, а випускний клас вийшов на “фінішну пряму”. На лінійці зібралися сім’ї школярів та друзі, маленькі першокласники одягнули вишиванки. Традицію вишиваних суконь та сорочок підтримали і старшокласники, а також керівництво школи, вчителі та батьки.

Цікаво, що діти прийшла на лінійку без квітів. Адже гімназія відмовилася від букетів на 1 вересня і всі виручені кошти передадуть волонтерам для порениних біців АТО. Допомогу від школярів отримають Василь Кропива, боєць 51-ої бригади, який втратив зір, та Андрій Луцик, захисник з 80-ої бригади, який отримав обмороження кінцівок.

Старшокласники випустили у небо жовті та блакитні кульки, а першокласники виконували пісні та читали вірші. Також випускні класи з наймолодшими подарували танець.

Батьки, створивши з вишиваних рушників символічний коридор, проводжали дітей до школи. Діти проходили під ними прямо у відкриті двері навчального закладу.

Цьогоріч 21 гімназія відкрила двері до знань для 5 перших класів, а вчителі із побажанням наснаги у навчанні радо прийняли першокласників в навчальний заклад.