У Нововолинську шахтарі перекрили дорогу

Нововолинські шахтарі знову вийшли на акцію протесту.

Про це інформує БУГ.

Сьогодні, 31 серпня, шахтарі копальні №10 “Нововолинська” влаштували акцію протесту перед мостом через річку Західний Буг на кордоні Волинської та Львівської областей, вимагаючи виплати заборгованості із заробітної плати. Працівники безперервно пересуваються по пішохідному переході, перешкоджаючи цим рух транспорту по трасі міжнародного значення.

За словами голови профспілки шахти № 10 “Нововолинська” Володимира Прадіда, акцію організували через відсутність фінансування будівництва копальні та виплати заборгованої заробітної плати за червень, липень, серпень цього року.

Шахтарі попередили владу, якщо заборгована зарплата та гроші на розвиток шахти не будуть виділенні, вони організують масштабніший протест біля пункту пропуску Ягодин.

Нагадуємо, що 16-го серпня шахту №10 “Нововолинську” відвідав заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун і надав обіцянку, що Дня шахтаря заборговані кошти будуть виділені у повному обсязі. Але у висновку сумлінні працівники копальні зустріли своє свято без грошей.

NICK9440 NICK9448

NICK9531-768x509