Луцьк: депутати не підтримали кандидатів у поліцейську комісію

У Луцьку депутати вирішили не делегувати представників Громадської ради Тетяну Біскуп та Володимира Данилюка до поліцейської комісії Управління поліції охорони області – мовляв, виконуючи таку функцію, рада перевищує свої повноваження.

Про це стало відомо 31 серпня під час сесії.

На початку обговорення представник поліції охорони Олександр Римарук повідомив, що дійсно членів комісії має делегувати облрада, та кандидатури треба подати до 1 вересня. Сесія ж облради відбудеться вже у вересні. Тому, узгодивши таку можливість у Києві, просили делегувати двох «тимчасових» членів комісії. На сесію облради також відправили аналогічний проект, тож звідти мають прислати «постійних» учасників комісії.

Натомість деякі депутати наполягали на незаконності таких дій та закликали колег не голосувати. Інші ж навпаки – вирішили, поки є можливість, делегувати інших представників.

Так, депутат Євген Ткачук запропонував від фракції «Солідарності» громадського діяча і журналіста Тараса Шкітера, а Микола Федік від «Свободи» пропонував бійця 14-ої бригади та Легіону свободи Олександра Скибу. Колеги почали нагадувати про незаконність такого рішення і закликали не висувати кандидатів. Депутат Андрій Козюра запропонував депутата Миколу Собуцького, проте останній відразу ж відмовився.

У підсумку депутати не підтримали пропозиції делегувати ні запропонованих Громрадою кандидатур, ні осіб, яких запропонували під час засідання.