Луцьк: депутат каже, що став свідком злочину

Депутат-радикал Луцькради Сергій Була каже, що заміна труб на вулиці Кравчука відбувається не зовсім прозоро ‒ мовляв, добру металеву трубу замінюють поряд із поганою. Своє повідомлення він просив вважати повідомленням про злочин.

Про це розповів 31 серпня під час сесії міської ради.

Так, за словами Були, він був шокований, коли побачив, як міняють трубу на вулиці Кравчука. Мовляв, одна з труб дійсно в поганому стані. Але іншу, на думку Були, змінювати не варто. Проте працівники комунального підприємство «Луцьктепло» міняють трубу на таку саму. «Я б ще зрозумів, якби на попередньо ізольовані… Міняють метал на метал», ‒ зазначив Була.

Тому він просив перевірити, чому відповідальні особи не проконтролювали заміну цих труб, бо, мовляв, відбувається бездумне витрачання коштів. Проте начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан розповів, що у бюджеті цьогоріч передбачено 3 мільйони на реконструкцію теплових мереж Луцька. КП «Луцьктепло» виготовило проект реконструкції тепломереж, і сюди входила й ця ділянка. Ізольовані ж труби вдвічі дорожчі за звичайні металеві, а зараз важливо перекрити більшу площу.

Карабан додав, що вже навіть із 30-річним досвідом не може визначити «на око» якість труби. Тож, на трубі, яка нібито «ідеальна», зафіксовано багато проривів і вона потребує заміни.