ЗМІ: «Батьківщина» на Волині хоче забрати мандати в депутатів

Екс-голова Волинської облради від ВО «Батьківщина» Валентин Вітер може стати заступником голови Волинської облради у разі успішної реалізації плану керівництва обласного осередку партії щодо тотального очищення депутатського складу фракції, – повідомляють у ЗМІ.

Зокрема, про це пише «Вголос» з посиланням на власні джерела.

Як відомо, Валентин Вітер не став депутатом обласної ради у 2015 році, набравши недостатню кількість голосів виборців. Однак, він зберіг свій вплив у обласній організації «Батьківщини» і вважається особою, наближеною до нинішнього голови Волинської «Батьківщини» Олега Кіндера. Восени «Батьківщина» спробує забрати мандати у більшості депутатів своєї фракції у Волинській облраді, – стверджує видання.

Як стверджує видання, внаслідок цього у Вітра з’явиться реальна можливість повернутися до складу облради. У планах Олега Кіндера нібито зробити Вітра заступником голови Волинської облради замість Романа Карпюка, якого у квітні цього року виключили з складу «Батьківщини».

Нагадаємо, у квітні стався конфлікт у волинському осередку партії. Група депутатів облради обрала Василя Столяра керівником фракції. Керівництво осередку заявило, що це рішення нелегітимне івиключило його з партії. Натомість депутати, які підтримували Столяра, звинуватили Олега Кіндера у «приватизації» партії задля подальшого використання її у власних інтересах.

У серпні стався новий скандал. Депутат Андрій Турак заявив, що під час засідання політбюро облосередку пропонували звернутися до керівництва партії з пропозицією виключити голову облосередку Олега Кіндера з партії. Однак більшість не підтримала цю пропозицію. А пізніше звинуватили Турака в необ’єктивності.