Активіст: логіка мораторію на кіоски в Луцьку шкутильгає

Громадський активіст Михайло Шелеп вважає, що проект рішення міськради, який хочуть ввести тимчасовий мораторій на зведення МАФів у Луцьку, позбавлений логіки.

Нагадаємо, у мерії вважають, що потрібно заборонити встановлення МАФів, доки не затвердять схеми розташування тимчасових споруд на вулицях міста.

Шелепу ж не подобається відсутність логіки у діях міської влади у цьому питанні.

“Тут знову “відзначився” Сергій Григоренко (заступник міського голови Луцька, – ред.) з підлеглими. Зараз вони пропонують міськраді: “Тимчасово припинити з 01.09.2016 надання адміністративної послуги «Надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності» щодо розміщення нових тимчасових споруд на вулицях (проспектах, майданах, бульварах, скверах тощо), комплексні схеми розміщення тимчасових споруд, в межах яких на даний час відсутні, до моменту затвердження відповідних комплексних схем”, – пише Шелеп.

“Тобто чиновники пропонують обмежити можливості для підприємців міста здійснювати свою діяльність, а все через те що раніше ті ж чиновники не додумались зробити потрібних документів. Красота! Але я вкотре наголошую, що прийняття комплексних схем розміщення так званих кіосків не вирішує проблему, воно лише створює ілюзію порядку. Насправді все і далі вирішується у ручному режимі, який вигідний лише владі і тим хто при ній”, – додав він.

“Я вже писав на цю тему і повторюся: “діяльність з наведення порядку у питанні розміщення тимчасових споруд слід починати із вироблення концепції у цій сфері”. Це мої слова написані у травні, і за цей час нічого не змінилось у кращу сторону. Більше того, як я і прогнозував, виконком вже вносив зміни у затверджені комплексні схеми. Ну й цікавий мені висновок юристів міськради. Вони справді погодили варіант, за якого рішенням ради призупиняється дія законів і постанов Кабміну на території міста?! Тому закликаю депутатів не підтримувати цей сумнівний з точки зору законності і позбавлений логіки проект рішення”, – закликав активіст.