У «козирному» селі на Волині – земельний скандал

Жителі села Згорани, яке розташоване поруч з великим і малим Згоранськими озерами та однойменним ландшафтним заказником, нарікають, що депутати сільради зловживають службовим становищем: отримують по кілька разів земельні ділянки на себе та близьких.

Більше того, стверджують згоранці, народні обранці оформляють документи на неіснуючих людей та погрожують сельчанам, які вимагають справедливості, – пише Кордон.

“Молоді сім’ї та окремі жителі населеного пункту вже роками не можуть отримати земельні ділянки. Натомість одні й ті самі депутати сільської ради або їхні родичі постійно потрапляють до списків тих, кому вдається взяти землю. Ситуація загострюється, бо, як кажуть сельчани, межі населеного пункту вже “вичерпані”, а їхні заяви досі ніхто не розглянув, щоразу називаючи дивні причини”, – пише видання.

“Якби дійсно не давали нікому ділянки, то претензій би й не було. А так, одним нема роками, а інші дивом постійно отримують”, – обурюються згоранці.

У зв’язку з неправомірними діями місцевої влади, сельчани звертались в районну прокуратуру. Однак мають одні відписки, – йдеться в публікації.

Велике невдоволення викликав і той факт, що прибувши на засідання сесії, жителі Згоран почули в списках на отримання землі імена людей, які не живуть на території села. Просто під час сесії, розповідає Степан Костюк, один із депутатів хамовито пригрозив йому, що той ніколи не отримає землі (навіть через суди), якщо такий “активний” буде.

“Я прийшов не лише за себе, а за всю громаду. Є люди, яким дійсно треба дати ті ділянки: атовці не отримали, молоді сім’ї не взяли. Але депутати та “мертві душі” вже по другому колу беруть. Ще й сміються з нас! То ще почалося за попереднього сільського голови. А діючий  їм не зарадить. Що він може, коли прокуратура навіть нічого не вирішує?!” – наголошує Костюк.