Вони загинули, щоб ми жили: у Луцьку вшанували жертв Іловайська

У Луцьку на Театральному майдані біля стенду Героїв небайдужі лучани вшанували пам’ять загиблих під Іловайськом бійців. Із лампадок біля фотографій бійців виклали велике слово «Іловайськ» та помолилися за спокій їхніх душ.

Акція «Запали лампадку пам’яті», огранізована ГО «Автомайдан України», відбулася 29 серпня.

Біля стенду пам’яті зібралися декілька десятків людей. Із лампадок виклали слово «Іловайськ». Священики відправили службу та усі спільно помолилился за загиблих. Під час молебню до групи людей біля стенду приєднувалися перехожі.

«Дивлячись на портрети цих хлопців, чоловіків, які віддали життя за єдність, волю і незалежність нашої України, можу тільки сказати одне – в очах їхніх майорить життя. Вони померли тілом, загинули за Україну, але душею вони із нами», – зазначив декан Свято-Троїцького собору, отець Миколай.

Священик побажав усім справжнього патріотизму. Він подякував організаторам вечора пам’яті та тим, хто йшов і зупинився, аби востаннє віддати вічну пам’ять загиблих бійців

«Ця пам’ять для того, аби передавати іншим. Тому треба робити все для того, аби ми були єдині», – додав священослужитель і наголосив – немає Сходу, нема Заходу, немає Півдня чи Півночі, а є тільки єдина, неподільна Україна.