Володимир: за хабарі судитимуть посадовців податкової

Двох Володимир-Волинських податківців судитимуть за систематичне хабарництво.

Про це інформують у пес-службі прокуратури області.

Прокуратура Волинської області скерувала у суд обвинувальний акт щодо начальника відділу доходів і зборів з фізичних осіб Володимир-Волинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області та його та заступника.

Їх звинувачують у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Так, 29 березня посадовці вимагали від одного з підприємців 3 тисячі гривень за зменшення розміру штрафних санкцій, що мали бути на нього накладені. Гроші бізнесмен віддав керівнику відділу, а той – поділився із заступником.

Наступного дня керівник вимагав у двох підлеглих 326 та 548 гривень, як компенсацію за не отриману щомісячну премію.

Окрім того, 24 червня начальник відділу вимагав та одержав від ще одного підприємця 300 гривень за вирішення питання про відновлення свідоцтва платника єдиного податку.  Гроші він віддав своєму заступнику.

А вже 30 червня  обох посадовців затримали “на гарячому” – у момент отримання 2200 гривень, які вимагали від місцевого підприємця за вирішення питання про переведення його із загальної системи оподаткування на спрощену.

Нині податківців відсторонили від посад.