Володимир: капітально відремонтують вулицю

У Володимирі-Волинському розпочинають капітальний ремонт вулиці Ковельської.

Про це йшлося під час оперативної наради керівників структурних підрозділів міської ради із мером Володимира-Волинського 30 серпня, ‒ пише Буг.

Тендер на понад 6 мільйонів гривень виграло підприємство із Турійського району «Аміла». На Ковельській планують повністю оновити дорожнє покриття, тротуар по праву сторону викласти бруківкою, а також облаштувати велодоріжку від залізничного переїзду до Смиківського ринку.

Віктор Фіщук зауважив, що з початком ремонтних робіт перекриватимуть частини дороги, розміщатимуть таблички і зазначатимуть об’їзні шляхи. Ще одне питання – це облаштування тротуарів та пішохідних переходів.

«Там, де ми робили, то переходи облаштовані. А як буде Ковельська робитись, то ми приведемо до порядку переходи, приведемо до порядку ці зʼїзди. Ми будемо праву сторону від центру класти костку, то ми врахуємо це зауваження. З другої сторони положимо тротуар. Якщо сьогодні його робити, то буде робитись вулиця і паралельно це», – повідомив Петро Саганюк, міський голова Володимира-Волинського.