Луцьк: патрульні ловили злісних порушників

Луцькі патрульні виявили й зафіксували порушення правил дорожнього руху, найпоширеніші з яких – порушення правил зупинки та стоянки, перехід дороги у невстановлених місцях, проїзд на заборонний знак світлофора та інші.

Про це повідомляють у прес-службі правоохоронців.

Біля ринків найпоширеніша проблема – відсутність належної кількості місць для стоянки, а через це – зупинка транспортних засобів у недозволених місцях. Щодо центральної частини, то тут водії вже не паркуються будь-де, однак порушують вимоги дорожніх знаків. На проспекті Волі чимало людей ще перебігає дорогу в недозволених місцях.

У районі вулиць Львівська ‒ Володимирська кілька водіїв при патрульних перетнули подвійну смугу. Один з них поводився агресивно щодо інспекторів та журналістів, викрикував лайку та забороняв знімати себе, незважаючи на те, що перебував у громадському місці.

Врешті, на нього винесли постанову за ст.122 КУпАП (порушення розмітки проїзної частини доріг).

Зауважимо, в Луцьку на аварійних ділянках та в місцях концентрації ДТП вже два тижні посилено патрулюють додаткові автомобільні екіпажі та піші патрулі. За перших два тижні посиленого патрулювання виявлено 1342 порушення правил дорожнього руху, з них 78 – керування в нетверезому стані, 13 – порушення правил обгону, 32 – порушення правил проїзду перехресть.