Підозрюваного у вбивстві Катерини Литкіної залишили під вартою

В Апеляційному суді Волинської області не підтримали скаргу про зміну запобіжного заходу підозрюваного у справі вбивства Катерини Литкіної. Нагадаємо, раніше Нововолинський міський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 днів.

Апеляційну скаргу розглядали в вівторок, 30 серпня.

Перед початком судового засідання адвокат підозрюваного Назара Статочнюка Віктор Шостак заявив клопотання про розгляд справи в закритому судовому засіданні. Суд не підтримав клопотання адвоката і дозволив проводити відкрите судове засідання.

Також захисник заявив клопотання про заборону ЗМІ проводити відеозйомку в судовому процесі. Суд частково задовольнив клопотання адвоката і дозволив відеозйомку, окрім зйомки самого підозрюваного.

Напередодні, Віктор Шостак подав скаргу до Апеляційного суду про зміну запобіжного заходу, а саме тримання під вартою і запропонував передати підозрюваного під нагляд батьків.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ВБИВСТВО КАТЕРИНИ ЛИТКІНОЇ

Адвокат апелює до того, що немає події злочину і смерть не була насильницькою.

“Висновок судово-медичної експертизи не говорить про насильницьку смерть”, – запевнив він.

До слова, юрист запевняє, що немає необхідності у триманні Статочнюка під вартою. Мовляв, у хлопця була можливість не повертатися в Україну, коли він виїжджав за кордон. Також він каже, що хлопець усе ж повернувся та сприяє проведенню слідчих дій. За його словами, підозрюваний хворіє, тому є необхідність змінити запобіжний захід на домашній арешт.

До слова, підозрюваний теж просив змінити запобіжний захід, запевнив, що нікуди не виїде та пообіцяв усіляко сприяти слідству.

Мама Катерини Вікторія Литкіна не погодилася зі зміною запобіжного заходу та розповіла, що її дочка не могла впасти з терикону.

“Я знайшла свою дитину. Я бачила її, там личко було розтрощене. Не могла вона так впасти. Я бачила свою дитину, вона 10 днів лежала на цьому териконі”, – додала Вікторія.

Отож, суд не задовольнив скаргу адвоката про зміну запобіжного заходу і залишив підозрюваного під вартою.