Вимагають максимального покарання для ректора-хабарника НАУ

Державні установи на самій горі, по суті є комерційними годівницями і їх вилікувати щепленням не можливо.

Про це в ефірі каналу 112 заявив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко, коментуючи новину про ймовірний хабар, який взяв ректор одного з ВИШів Києва.

«Одного зарештували – прийшов інший. Не вирішується суть питання. Має бути рішучий підхід: повна переатестація відомства. Якщо у міністерстві на горі хабарництво, то все відомство – гниле», – заявив політик.

Він запропонував  набратися мужності та замінити не просто керівництво українських ВИШів, а й  провести повну переатестацію людей, які займають ключові посади в Міністерстві освіти. Дати можливість молоді зайняти через конкурси керівні посади.

«Відповідальність Харченка має бути максимально жорстка. Попередній ректор був затриманий за те саме, – також за хабар. Потрібна повна переатестація керівництва освіти. Якщо ми дійсно прагнемо, а не просто декларуємо європейські цінності», – підкреслив Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, на великому хабарі (170 тисяч євро) 26го серпня затримали в.о. ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Володимира Харченка.