Як Луцьк вшанував загиблих під Іловайськом: відео

У серпні 2014 року терористи і російські військові цинічно обстріляли «зелений коридор» з українськими військовими.

У Луцьку у Свято-Троїцькому соборі відправили панахиду за бійцями, які загинули  під час виходу з Іловайська на Донеччині, – йдеться в сюжеті 5 каналу.

У храмі зібралися кількасот людей. У їхніх руках були квіти з жалобними стрічками. Військовослужбовці тримали бойові знамена. Запалені свічки люди ставили біля світлин загиблих бійців родом із Волині. Після молебня подякували бійцям за оборону країни. Потім гуртом рушили на одну з міських площ, де встановлена фотоекспозиція загиблих від рук проросійських бойовиків. За час проведення АТО Волинь втратила 30-х своїх земляків.

Світлана Федорук, мати  загиблого бійця роти особливого призначення “Світязь”  Олександра Сивого, розповіла: “Дитина пішла справді з вірою в Україну, він мені сказав: “Мама, якщо не я, то хто?” Хтось повинен…  говорячи з бійцями “Світязя”, вони кажуть, що він був найкращий, він нічого не боявся, ліз в саме пекло”.

Заступник командира роти особливого призначення “Світязь” Ігор Дрючан наголошує: “Болить, тому що сім наших хлопців не повернулись з Іловайського котла і шість не повернулись з тієї групи, яку виводив я особисто. Я прошу пробачення у батьків кожен день”.

Нагадаємо, цього ж дня освятили пам’ятники чотирьом лучанам, які загинули на війні з Росією.

Також вашій увазі сюжет Громадського.Волинь.