На кладовищі в Гаразджі вшанували пам’ять загиблих бійців

На Алеї почесних поховань у Гаразджі освятили пам’ятники чотирьом лучанам, які загинули на війні. До пам’ятників усіх полеглих воїнів поклали квіти – так вшановували пам’ять тих, хто не вийшов із “іловайського котла” та назавжди залишився на фронтах українсько-російської війни.

Освятили пам’ятники у День пам’яті загиблих Героїв.

На чолі процесії, котра приїхала на кладовище помолитися за загиблих, крокувала колона бійців із бойовими знаменами. Воїни урочисто пройшли повз усі пам’ятники, віддаючи честь полеглим побратимам. На цвинтар приїхала понад сотня членів родин загиблих бійців та просто небайдужі лучани.

“Согодні, у день другої річниці трагедії під Іловайськом, ми вшановуємо Героїв Незалежної України. На ці алеї почесних поховань спочивають 24 військовослужбовці та добровольці”, – сказав заступник міського голови Тарас Яковлев. Присутні вшанували полеглих воїнів хвилиною мовчання. Їхні побратими віддали останню шану стоячи на одному коліні.

Священослужителі відправили на кладовищі панахид та згодом освятили пам’ятники айдарівцям, бійцям другої штурмової роти “Захід” Віктору Кумецькому, Сергію Грибкову та Роману Луцюку і бійцю 93-ої бригади Валерію Марцинюку.

Після посвяти охочі поклали до могил загиблих бійців квіти та кетяги калини.