Луцьк: бійців та волонтерів нагородили відзнаками

Я Луцьку з нагоди Дня пам;яті загиблих героїв волонтерів та членів “Спілки воїнів АТО Волині” нагородили державними та громадськими нагородами.

Нагородження відбулося 28 серпня.

Відтак, за особисту мужність та героїзм, виявлені при виконанні громаянського обовязку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя, високий професіоналізм, активну громадську позицію, самовіддане милосердя, виявлені під час надання медичної допомоги воїнам АТО медаллю “Знання, серце, душу – людям” нагородили підполковника медичної служби, начальника хірургічного відділення Луцького військового госпіталю Андрія Кострубського. Медалі отримали також капітан медичної служби, старший ординатор хірургічного відділення Луцького військового госпіталю Василь Шпілька та завідувач відділення патології пухлин, хірург черкаського ообласного онкологічного центру Олег Колвець.

Окрім того, за високий професіоналізм, активну громадську позицію, увіквічнення пам’яті про загиблих на Сході України героїв з Волині медаллю “За відродження України” нагородили волонтера, директора Маяківського НВК Євгенія Возняка.

Голова “Спілки вїнів АТО Волині” Олег Твердохліб подякував за мужність та допомогу у такій нелегкій справі. Проте не всі змогли отримати нагороди особисто, адже медики і зараз  знаходяться у зоні антитерористичної операції.