Другий день «Art Jazz Cooperation»: як це було

У Луцькому замку завершився ІХ джазовий фестиваль “ArtJazzCooperation”.

Про це повідомляє Інформаційне агентство “Волинські новини”.

Учора, 27 серпня, відбулося закриття фестивалю “ArtJazzCooperation”.

Нагадаємо, фестиваль тривав 26-27 серпня у Луцькому замку та пивному клубі «Майдан». Вже декілька років поспіль кошти, зібрані під час цього заходу, йдуть на благодійність.

Вхідний квиток був благодійним внеском на лікування волинського музиканта Сергія Ленартовича. Мінімальна сума – 20 гривень. Всі охочі могли кинути в скриньку й більше.

Організатор фестивалю – Волинська обласна громадська організація «Луцький джаз-клуб», очільник якого Олег Баковський направду титанічними зусиллями популяризує в Луцьку джаз.

До слова, незмінним головним партнером фестивалю залишається Генеральне консульство Республіки Польща. Співорганізатор фестивалю – консул Кшиштоф Савіцкі – неодноразово сам грав на фестивалі.

Головною родзинкою заходу став виступ колективу “SondeCuba”, учасники якого є лауреатами музичної премії “Греммі”. Це – всесвітньо відома співачка Жаклін Кастеланос, Алексіс Хареро (тімбалес) та Еліо Родрігес (перкусія). Ще один з учасників Роланд Гжегош Абреро Криштофек (контрабас) має польське коріння, хоча народився він в Гавані, де жив до 20 років. Нині він мешкає в Польщі. Норман Котлоф грав на фортепіано. Були серед учасників колективу і двоє українців. Зокрема, це – волинянин Тарас Баковський, який нині навчається і працює у Вроцлаві. Саме він і привіз всіх музикантів та об’єднав їх. Ще один українець у колективі – трубач Олександр Тєлєпнєв, з яким Тарас Баковський познайомився під час навчання у Києві. Музиканти часто гастролюють Європою, особливо в Німеччині. В Україні вони вперше.

Окрім музики відвідувачів заходу розважили вогняним шоу, під час якого запалили літери з назвою фестивалю.

Насамкінець музиканти зіграли джем-сейшн.