Луцьк: депутати хочуть «інших» кандидатів у поліцейську комісію

Громадська рада при луцькому міському голові рекомендує до поліцейської комісії Управління поліції охорони області Тетяну Біскуп та Володимира Данилюка.

Про це стало відомо 26 серпня під час засідання регламентної комісії міськради.

Відтак, начальник відділу зв’язків із громадськістю міськради Олена Макарова розповіла, що на ім’я міського голови надійшло звернення від  начальника поліції охорони. У зверненні мера просили делегувати двох представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони у Волинській області. Мер доручив громадській раді делегувати двох представників.  Громадська рада рекомендує представницю організації «Бізнес Волині» Тетяну Біскуп та голову ГО «Форум волинських журналістів» Володимира Данилюка.

Проте голова регламентної комісії Микола Федік зазначив, що це може бути не зовсім справедливо, бо кандидатури не могли подати не представники громадської ради. Тому об’єктивніше б було шукати кандидатів через оголошення на сайті, аби кожен зміг би взяти участь. Федік запропонував рекомендувати сесії не розглядати це питання, вивісити оголошення, протягом двох тижнів надати можливість й іншим і на комісії законності згодом розглянути кожну кандидатуру окремо та прийняти виважене рішення.

Колеги підтримали пропозицію депутата. Остаточне ж рішення щодо цієї пропозиції та кандидатів громради прийме сесія міської ради.