У Ковелі презентували ретроавтівки

У Ковелі відбувся пробіг ретроавтомобілів.

Про це інформує проКовель.

Учора, 24 серпня, власники старих автомобілів відзначити  25-у річницю Незалежності України автопробігом. Так, автівки їхали однією колоною вулицями міста до площі Героїв Майдану, де згодом відбулася презентація раритетних машин.

Участь у заході взяли близько двадцяти водіїв.

Організували захід священик Віталій Левкобич та Олександр Романюк.  За словами Левкобича, не усі охочі взяти участь у дійстві встигли підготувати свої автомобілі. Сам організатор керував білим легковиком «ГАЗ-69» 1956 року випуску, який у свій час був на озброєнні однієї з військових частин. Його авто часто винаймають молодята для весільної церемонії.

Колону очолили мотоциклісти та велосипедисти, які також приєдналися до пробігу. Серед автівок були і «ГАЗи» 50-60 років випуску, і  мікроавтобус американського виробництва.

Автомобіль «Челенджер» дістався Василю Коцюбчику у напівзібраному стані від нині покійного автомайстра Володимира Лобанова. Однак волинянин за кілька років відновив авто у власній майстерні. Чоловік отримав нагороду у номінації «Найоригінальніший ретро-автомобіль».

25_08_av11

Переможцем іншої номінації «Найгарніший ретро-автомобіль» став голова громадської ради при Ковельській міській раді, волонтер Микола Печенюк. За його словами, «Волгу ГАЗ-21» 1961 року випуску він придбав 10 років тому. Він відремонтував і пофарбував автомобіль, з тих пір машина жодного разу не ламалася. Чоловік об’їздив ретроавтівкою Москву, Варшаву, Люблін та багато українських міст.

2

Звання «Найстаріший ретро-автомобіль» присудили автомобілю «Побєда» 1952 року випуску, яку представив ковельчанин Юрій Карпук. Власник розповів, що отримав раритет від далекого родича.

3

Участь в акція взяла також жінка-водій Софія Шайнюк з «Волгою» 1964 року випуску.

4