Шокін готує помсту для журналістів

Колишній очільник Генпрокуратури Віктор Шокін має намір судитись із журналістами програми “Схеми”, які зняли про нього резонансний сюжет.

Про це повідомляє канал 24.

«Я вже готую позов проти цих журналістів, і він буде серйозним. Позов буде про порушення кримінального провадження щодо цих людей, які сфальсифікували повністю цю перевірку за гроші», – зазначив Шокін.

За його словами, журналісти показали не ті його декларації.

«Вони показали мої декларації не ті, що є в наявності за 2013 рік, де я показував усі свої статки на той час, коли я ними володів, а показали за 2014 рік. Більше того, вони не сказали та не показали ті мої пояснення, які я писав в ДФС… про те, коли, де і чим і яким чином я заволодів кожним із всіх статків, починаючи з квартири на Ярославовому Валу, котру я купив в 1995 році на кошти, які я брав в кредит. Про цей дім, що є зараз в Забір’ї і кажуть, що я його приховав. Я його показав в декларації за 2013 рік», – підкреслив колишній чиновник

Він також додав, не було вказано й те, що з 19 лютого 2007 року до 2014 року він був на пенсії. «Я буду дуже радий, якщо це НАБУ перевірить», – резюмував він.

Нагадаємо, у програмі журналістських розслідувань “Схеми. Корупція в деталях” розповідалось про нерухомість Віктора Шокіна, яку він приховував від громадськості.