На захисні споруди в Луцьку треба 8 мільйонів

Для ремонту комунальних захисних споруд у Луцьку потрібно вісім мільйонів гривень.

Про це під час засідання комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємства 25 серпня заявив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення муніципалітету Анатолій Свірський, – пише Волинський інформаційний портал.

Зокрема, управління надзвичайних ситуацій, оглянувши стан 25 споруд, що є в Луцьку, розробили спеціальну програму на 2016-2020 роки. Документ передбачає ремонтні роботи у 20 спорудах на суму 8 мільйонів гривень на 4 роки.

«Колись давно всі ці споруди були в нормальному стані. Проте за років 30 все зіпсувалося. Коли ми ходили і дивилися на стан підвалів, то самі жителі виходили і просили провести ремонтні роботи в них. Надивившись новин, телебачення, вони бояться за своє життя. Раптом що, як і де тоді рятуватись?» – розповів Анатолій Свірський.

Загалом, у вказаних комунальних захисних спорудах потрібно провести світло, воду, обладнати двері та побілити стіни, за можливості відновити туалети. Тож, комісія підтримала Програму розвитку цивільного захисту міста Луцька. Остаточне рішення прийме сесія міської ради.