Луцьк: атошник хоче відмовитися від землі на користь дитмайданчика

Екс-військовослужбовець 51-ої бригади, а нині голова Луцької міської організації спілки воїнів АТО Волині Олег Кобилинський готовий відмовитися від земельної ділянки, право на яку він має як учасник АТО, аби облаштували дитячий майданчик на вулиці Дубнівській.

Про це він заявив 25 серпня під час засідання постійної комісії міськради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Нагадаємо, атошники прийшли на засідання комісії, аби покращити співпрацю із міською владою в аспекті виділення земельних ділянок. Відтак, Кобилинський нагадав про земельну ділянку на вулиці Дубнівській. Ділянка, площею 3 га межує із цегельним заводом, проте землю не виділяють ні атошникам, ні на інші потреби.

Тож Кобилинський має бажання зорганізувати на ділянці встановлення дитячого майданчика, адже на Дубнівській зовсім немає місць для відпочинку дітей.

Натомість голова земельної комісії Євгеній Ткачук розповів, що із ділянкою є складнощі. Вона межує із цегельним заводом, який «не буде в такому форматі, як є». Йшла мова навіть про розробку проекту житлового кварталу, і у такому разі ділянку долучили б до цього проекту. Окрім того, на ділянці є проблеми із водовідведенням, і до вирішення цієї проблеми є складнощі із користуванням землею.

Проте Кобилинський заперечив і сказав, що проблеми із водовідведенням вже понад рік як вирішені. Тож він написав заяву, аби на ділянці облаштували дитячий майданчик, проте треба підготувати проект. Наразі останній знаходиться в обробці.

Опісля голова спілки зазначив, що готовий відмовитися від землі «під садівництво», аби отримати дозвіл для зведення на тому місці дитячого майданчика. Проте Ткачук висловив думку, що доцільніше буде таки розглянути можливість виділення цієї землі тим же атошникам, оскільки площа явно завелика для дитячого майданчика.