Луцьк: біля собору встановили лавку для зарядки ґаджетів

На території луцького Свято-Троїцького кафедрального собору з’явилась лавка з сонячною панеллю. Відтак, тепер тут можна не лише відпочити, але й зарядити смартфон чи планшет.

Про це повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Ми хотіли, щоб усі бажаючі віряни, семінаристи, які приходять в Собор та в сквер, відпочити або послухати Службу Божу, могли комфортно провести час та підзарядити свої мобільні пристрої телефони, планшети, ноутбуки тощо», – повідомляли в організації.

Лавку «відкрили» ще сьогодні вранці, проте сідати на неї робітники просять не поспішали – застигає цемент під ніжками.

Проте, зарядка для ґаджетів вже працює. Лавка є своєрідним великим портативним акумулятором – сонячні панелі заряджають їх, після чого енергію можуть черпати користувачі.

Відповідно до маркувань, сонячні панелі купували в київської фірми Prolog Semicor. До слова, виробник дає 12 років гарантії на дані панелі.

Для того, аби зарядити пристрій, потрібно зняти гумову насадку з роз’єму для зарядки, який знаходиться під лавкою на чорному боксі. Тут же передбачені 4 роз’єми USB: два по 1 Амперу та ще два по 2,1 Ампера.

Зауважимо, що роз’єми, які мають більшу силу струму, передбачені для зарядки планшетів та швидкої зарядки смартфонів.

Працівники, які встановлювали лавку, кажуть, що скоро поруч з’явиться вказівник, аби люди знали як користуватись «смарт-лавкою». Кажуть, що може й залишать декілька кабелів для зарядки, проте побоюються, що їм можуть швидко «приробити ноги».

«Якби ще зробили безкоштовну точку Wi-Fi доступу, то взагалі лавка стала б місцем паломництва», – жартують чоловіки та обіцяють, що вже завтра лавкою можна буде скористатись не лише для зарядки ґаджетів, але й для звичайного відпочинку.