У Луцьку прапор України носитимуть містом 25 годин

У Луцьку розпочалася безперервна  акція, у рамках якої прапор України носитимуть 25 годин поспіль.

Естафетна хода розпочалася у вівторок, 23 серпня.

Організатори акції – проект «Меценати для солдата», запровадили естафетну ходу з прапором України вулицями Луцька з нагоди 25-ої річниці Незалежності України, Дня державного Прапора та пам’яті усіх полеглих патріотів.

Розпочалася хода із державним прапором від Стели пам’яті Героїв Небесної сотні та захисників країни, що полягли в російсько-українській війні. Учасники вшанування пам’яті — родини загиблих, військові, волонтери та небайдужі громадяни помолилися за Україну та усіх полеглих.

Опісля офіційно винесли прапор, який пішою ходою пронесуть Луцьком.

Усі охочі ставали навколішки та цілували прапор, який має свою історію. Про неї розповів Олександр Кравченко — прапор був і закордоном, і в гарячих точках на Сході в зоні АТО.

До слова, волонтери збирали підписи людей, щоб влада розширила Стелу Героям та додала фотографії добровольців із всієї області.

Завершиться акція рівно через 25 годин, що символізує 25 років незалежності.

Прапор передаватимуть із рук в руки кожному учаснику ходи, щоб він не зупинявся ні на хвилину. Єдиним виключенням буде 25-секунда зупинка біля біля будинків з меморіальними дошками де проживали і навчались бійці, а також біля стенду на театральному майдані, могили Василь Мойсея і символічного меморіалу Небесної Сотні. Також зупинка буде в селі Гаразджа на кладовищі, де поховані 25 захисників країни.