Як Гунчик, Романюк і Палиця привітали з Днем Незалежності

Волинські владці привітали краян з Днем Незалежності.

За словами луцького міського голови Миколи Романюк, це – особливе свято для кожного українця.

«25 років тому нам випало щастя бути свідками народження молодої держави. Незалежна Україна постала не на крові і насильстві, а в результаті мудрих, виважених рішень. Я щиро вірю, що український народ і цього разу здолає ворога, який зазіхнув на наші суверенні кордони. Україна буде самодостатньою, могутньою європейською державою.

Щиро дякую усім патріотам, які причетні до творення новітньої історії держави. Особливі слова вдячності військовослужбовцям, які тепер захищають наші рубежі на сході України, родинам, які чекають з війни синів і батьків, волонтерам, що підтримують наших бійців.

Дякую лучанам, які багато працюють, щоб наше рідне місто з кожним роком ставало комфортнішим, красивішим та привабливішим.

Бажаю кожній родині здоров’я і процвітання, миру і злагоди, щастя, добробуту, здійснення усіх світлих мрій та сподівань. Успіхів вам у всіх життєвих справах!» – йдеться у повідомленні.

До привітань також долучився голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик:

«Дорога волинська родино! Любі земляки! Мої краяни! 25 років тому ми нарешті реалізували прадавню, заповітну мрію наших пращурів – на мапі світу постала держава на ім’я Україна!

Тернистим та нелегким був шлях до омріяної волі. Завдяки незламності духу, потужній національній ідеї, згуртованості та наполегливій праці український народ зумів збудувати власну державу та утвердити її.

За чверть століття після проголошення Незалежності, Україна, попри всі труднощі й випробування, спрямовує погляд у майбутнє. І воно неодмінно пов’язане із Європейською спільнотою, демократичними цінностями, успішними реформами, зміцненням економіки і підвищенням рівня життя українця.

Волинський вклад в українську незалежність – немалий. Щоденна, невтомна праця кожного мешканця області на благо держави та краю дає помітні результати. Дякую усім за відданість та жертовність, небайдужість та активну громадянську позицію. А тим, хто поклав життя у боротьбі за Україну, – шана та вічний спокій.

День незалежності – свято для кожного, хто вважає себе українцем. Свято, яке остаточно утверджує свободу і честь нації, соборність і єдність. Щиро вірю, що українці не лише подолають усі перепони, а й зроблять висновки. Україна не зійде з обраного шляху, бо за нами – правда!

Благополуччя, добра та здоров’я зичу вам, мешканці синьоокої Волині, з нагоди найбільшого державного свята – Дня незалежності! А для неньки-України прошу у Всевишнього чистого неба і миру!

Зі святом! Із Днем незалежності!»

Голова Волинської обласної ради Ігор Палиця переконаний, що 25 років Незалежності не минули безслідно ні для кого.

«Змінилося обличчя держави. Різні люди стояли біля її керма. Країна терпіла наругу і вкотре піднімалася з колін. Усе – заради того, що маємо нині і з чим йдемо у майбутнє. Україна має безцінні скарби: працьовитих людей та незліченні природні багатства. Ми не мусимо повзти на колінах у Європу. Україна – земля вільних людей, які не хочуть чужого й готові до кінця відстоювати власну незалежність, яка завжди давалася вкрай важко.

Вірю: спільно можемо мати щасливе й мирне життя. Україна переживає час змін, адже так, як є, бути не може. Нам є до чого рости, є чого прагнути і що змінювати. Адже тільки разом ми – Україна. І вона починається з кожного з нас», – зауважив посадовець.