Луцьк прощається із міжнародним «Поліським літом»

У Луцьку розпочався підсумковий концерт до закриття 14-го  міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором».

Церемонія закриття розпочалася 24 серпня.

О 18-тій годині учасники фестивалю стартували святковою ходою від Театрального майдану до стадіону «Авангард», де мала відбутися церемонія закриття. Поліцейські перекрили рух на вулицях Винниченка та Василя Мойсея, аби хода спокійно дісталася до місця призначення. Попереду рухався автомобіль патрульних поліцейських, за яким крокувала українська делегація. Колона з  учасників розтяглася на кілька кілометрів, кожна з команд-представниць країн-гостей просто у дорозі презентувала свої культури – артисти грали на музичних інструментах, танцювали та виконували пісні під неперевершені етнічні мелодії.

Дійство викликало у лучан значний інтерес: більшість із них зупинялися обабіч дороги, плескали у долоні чи знімали учасників ходи на телефони. Артисти викладалися на повну, часом заволікаючи до танцю і перехожих.

Після урочистої ходи до стадіону усі команди учасники урочисто вишикувалися, а глядачі зайняли місця на стадіоні – розпочався концерт, приурочений до закриття фестивалю. Сьогодні лучани востаннє матимуть змогу насолодиттися виступами колективів та артистів із Білорусі, Кіпру, Грузії, Тайваню, Ізраїлю та Польщі.

Розпочався гала-концерт із виступу волинського художнього ансамблю Палацу учнівської молоді «Радість», згодо

Продовжили свято виступом запорізького колективу «Весняночка», які подарували гостям запальний танець. Далі виступив білоруський віртуоз-акордеоніст Михайло Синяк.

Народний колектив із Волновахи «Заграярочка» виконав традиційні українські пісні та сценку про зустріч на вечорницях.

Попереду на гостей заключного концерту чекають запальні виступи інших колективів.