Волинь у День незалежності охоронятиме понад тисяча поліцейських

Під час масових заходів з нагоди 25-річниці Незалежності України охорону громадського порядку на Волині забезпечуватимуть понад тисяча співробітників поліції.

Правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі, ‒ повідомляють у їхній прес-службі.

«Поліція робить усе належне для забезпечення публічної безпеки і правопорядку під час підготовки та проведення масових заходів з нагоди Дня Незалежності. Визначено чіткий порядок взаємодії всіх служб, механізми координації їх дій. Наше завдання – гарантувати безпеку кожного громадянина», ‒ зазначив керівник Головного управління Національної поліції в області Петро Шпига.

У ці дні Національну поліцію переведено на посилений режим служби, долучено додаткові сили й засоби, організовано відповідну роботу оперативних штабів, слідчо-оперативних груп, спеціалістів вибухотехнічної служби та кінологів.

Поліція також звертається до жителів області не допускати правопорушень, бути ввічливими. Правоохоронці просять громадян у разі виявлення підозрілих предметів, а також у випадках будь-яких протиправних дій невідкладно повідомляти поліцію за номером «102».