Нововолинськ: «притулок наркоманів» хочуть віддати атошникам

У Нововолинську на місці покинутого готелю, де оселилися наркомани, хочуть створити рекреаційно-лікувальний центр для ветеранів АТО.

Про це повідомляє Буг.

Колишній голова профспілки й акціонер ВАТ “Оснастка” Анатолій Величко разом із головою нововолинської спілки ветеранів АТО Олександром Кондисюком запропонували розбудувати в Нововолинську на місці готелю ВАТ “Оснастка” рекреаційний лікувальний центр для воїнів АТО.

Наразі об’єкт виставлений на продаж зі стартовою ціною 1,15 мільйона гривень і перебуває в поганому стані. Тут оселилися наркомани.

Приміщення можна було б використати з користю, організувати лікувальний центр в якому будуть працювати лікарі-волонтери. Величко звертався з цією пропозицією до нардепа Ігоря Гузя та депутата обласної ради Валерія Курстака, але поки ніхто не відгукнувся.

“Безкоштовно готель ніхто не віддасть, тому що арбітражну керуючу Вознякевич Надію можуть звинуватити у корупції. Є діючий план санацій, виготовлена експортна оцінка, яка затверджена фондом державного майна, відповідно власниця може втратити ліцензію, якщо передасть власність безкоштовно, або, навіть, за іншою ціною” – коментує заступник міського голови Олександр Громик.

Власником готелю є Віталій Марчук. Підприємець зауважив, що ідея хороша та корисна, але на місці готелю розбудувати реабілітаційний лікувальний центр неможливо.

Стосовно питання передачі майна у власність міської ради Марчук зауважив, що пропозиція доручити продаж муніципалітету була, але міськрада її відхилила.