На папір для волинської телекомпанії витратять 24 тисячі

Відбулися державні закупівлі на ряд товарів та послуг для забезпечення роботи Волинської регіональної дирекції «Національної телекомпанії України».

Зокрема, на придбання запчастин для комп’ютерів працівників волинської телерадіокомпанії із держбюджету піде 38 тисяч гривень, а на заправку картриджів – 10 тисяч, – повідомляє Волинь24.

Також журналістам закупили 370 упаковок паперу загальною вартістю 23,7 тисячі гривень.

«Щоб відбулась передача на 26 хвилин, має бути віддрукованих 13 аркушів паперу. Вони оформляються в мікрофонну папку, без якої в ефір не вийде жодна передача. Якщо у нас 24 години ефірного мовлення, можете уявити, скільки потрібно паперу», – пояснила такі обсяги закупівлі перший заступник виконавчого директора «Волинської регіональної дирекції» НТКУ Марія Андрушко.

«Має бути контроль над словом, адже працюють люди різного рівня підготовки», – каже посадовець та запевняє, що папір насправді економлять: друкують з обох боків і використовують дрібний кегель.

Марія Андрушко погоджується, що давно час переходити на електронний облік, проте телерадіокомпанія технічно до такого не готова.

Суму, яку журналісти затребували на телефонні переговори – 41 тисячу гривень – заступниця пояснила стрім-трансляціями, що входять у цю цифру. Хоча за тендерними замовленнями для телекомпанії передбачені і кошти на послуги інтернету – 11,5 тисяч.

Також за цьогорічними тендерами на охорону будівель волинської телекомпанії виділили 16 тисяч гривень, а на газ для автомобілів – 111,5 тисяч.

Загальна вартість комунальних послуг, які держбюджет оплатить для Волинської дирекції «Національної телекомпанії» – 597 тисяч гривень.