Луцьк: прикордонники вшанували державний прапор

У Луцькому прикордонному загоні відбулися урочистості, присвячені Дню прапора України та 25-ій річниці Дня Незалежності України. На плацу вітали й військовослужбовців загону, які рік відслужили у зоні антитерористичної операції.

Захід відбувся 23 серпня на плацу загону.

Для прикордонників грав військовий оркестр. Опісля зачитали накази очільника Державної прикордонної служби, Північного управління, начальника Луцького гарнізону та голови Рівненської облради, згідно яких службовців нагородили подяками, відзнаками та нагрудними знаками “Відмінний прикордонник”.

Прикордонників привітав перший заступник начальника загону Микола Старвінка, який подякував за службу у такий важкий для держави час.

“Нині  в умовах російської агресії прикордонники знаходяться на першому рубежі охорони держави та її громадян. Нам випала велика честь служити у лавах Державної прикордонної служби, ми повинні пишатися тим, що стоїмо на першому рубежі”, – зазначив Старвінка.

Він привітав і побратимів, які протягом року перебували в АТО та висловиви їм подяку за внесок охорони територіальної цінності України. 180 прикордонників із Луцького загону протягом року служили в АТО, та, гідно виконавши свій обов’язок, повернулися додому.

Опісля подяки прикордонникам вручили й заступник голови Волинської облдержадміністрації Борис Кондратюк та заступник міського голови Юрій Вербич.

Голова ветеранської організації прикордонників Аркадій Яворський пригадав, як та пообіцяв прикордонникам за традицією зіграти товариський футбольний матч.

“Нам дуже приємно бачити вас живими і здоровими у цьому строю Це говорить про те, що ви виконали професійно і достойно свій ообов’язок перед українським народом і Україною”, – зазначив Явроський.

За його словами, він пишається прикордонниками, які показали себе як справжні патріоти, тож бойовий прапор Луцького прикордонного загону у надійних руках.

“Є впевненість, що і прапор нашої держави ви теж будете тримати так надійно”, – підсумував Яворський.

Ще один прикордонник заслужив особливу увагу та отримимав вітання від керівництва. Начальник відділу прикордонної служби «Вичівка» Федір Репков виконав розряд майстра спорту України міжнародного класу та став чемпіоном світу у своїй ваговій категорії.

Наприкінці прикордонники хвилиною мовчання вшанували загиблих бійців.