У Луцьку відкрили оновлений дитсадок

Для найменших лучан на вулиці Декабристів відкрили оновлений дошкільний навчальний заклад №41.

Офіційне відкриття відбулося в понеділок, 22 серпня.

Приміщення оновленого садочка займає площу майже тисячу квадратних метрів і розраховане на чотири навчальні групи. Більше 100 дітей з найближчих вулиць зможуть відвідувати дошкільний навчальний заклад уже з вересня 2016 року.

Після реконструкції в приміщенні діє врегульований підігрів, сучасна система опалення, теплопунктом та пожежною сигналізацією. Також в садочку встановили 12 бойлерів.

Оновлений заклад освіти облаштували музичним залом, комп’ютерною технікою, холодильним обладнання, також облаштували медичний кабінет. Також в садочку побудовано 4 нових павільйони та облаштовані ігрові майданчики.

Фасад садочка прикрашають веселі кольору, замість традиційного сірого забарвлення. На території посаджені квіти та кущі, пофарбовані бордюри та нові ігрові майданчики.

Загалом, кошторисна вартість робіт становила близько 12 мільйонів гривень.

Для присутніх на відкритті підготували концертну програму. Ведучі заходу у традиційних українських вбраннях привітали присутніх із важливою подією — відкриттям дитячого садочку №41 “Берегиня”.

Голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик привітав з святами — Днем Міста, Днем Прапора та Днем Незалежності. Голова ОДА запевнив, що цей день закарбується в пам’яті майбутніх вихованців як початок їхнього навчального шляху. “Я знаю, що пройдуть роки, діти виростуть і стануть самостійними та будуть робити хороші справи. Цим дітям запам’ятається початок навчання в “Берегині”, – додав він.

Міський голова Микола Романюк розповів, що в садочку буде працювати 27 кваліфікованих працівників, які будуть давати дітям можливість пізнавати світ.

Міський голова нагородив будівельників та працівників подяками за вклад в будівництво навчального закладу.

Гостей розважали майбутні вихованці закладу — діти в вишиванках розповідали вірші та співали. Також до привітань долучився чоловічий квартет “Акорд”, які виконали пісню “Многая літа”.

Директор “Луцьксантехмонтаж” Ігор Чорнуха передав ключ від навчального закладу завідуючій та подарував принтер.