Справа Катерини Литкіної: версії слідства та підозрювані

Головного обвинувачуваного у справі Катерини Литкиної затримали, а про другого підозрюваного поки говорити не варто, бо його причетність до злочину не доведена.

Про це у понеділок, 22 серпня, розповіла заступник начальника головного управління Національної поліції у Волинській області, начальник слідчого управління Наталія Пасічник.

На початку брифінгу журналістів попередили, що поліція не може відповісти на усі питання, адже триває досудове слідство. За словами Пасічник, у справі є багато питань.

З часу, коли знайшли тіло Катерини Литкіної, у слідства було багато версій. Частину з них спростували, над частиною продовжують працювати. За словами посадовця, головний обвинувачуваний у справі затриманий. Це неповнолітній житель міста Нововолинськ.

У хлопця виявили речові докази, а саме особисті речі вбитої, проте свою вину він досі не визнав. Щодо другого юнака, який можливо причетний до злочину, Наталія Пасічник каже, що не варто нічого говорити про екстрадицію. Хлопець є громадянином України, однак зараз перебуває в Словенії.

«Не варто говорити про втечу. Він проживає там довгий час з батьками. В Україні проживають його дідусь та бабуся», – повідомила Наталія Пасічник.