Луцьку дадуть 500 тисяч на притулок для тварин

У Луцьку у рамках будівництва притулку для тварин ще цьогоріч планують збудувати ізолятор або карантин для тварин – 500 тисяч гривень надійде у рамках субвенції Мінекології, ще 200 хочуть виділити із бюджету міста.

Про це йшлося 22 серпня під час засідання бюджетної комісії.

Керівник КП «Ласка» Богдана Новарчук нагадала, що з бюджету Луцька на будівництво паркану та електричної підстанції використали 600 тисяч гривень. Проте у рамках будівництва притулку на зустрічі із міністром екології домовилися про кошти для будівництва притулку на умовах співфінансування.

Відтак, субвенція із держбюджету становитиме 500 тисяч гривень, ще 200 тисяч планують виділити із бюджету міської ради. Тож, до кінця року для будівництва притулку надійде 700 тисяч гривень.

«Я думаю, що до кінця місця чи на початку вересня кошти будуть на рахунку виконкому», ‒ сказала Богдана Новарчук щодо «міністерських коштів». Також вона повідомила, що з озвученої суми до кінця року мають освоїти 500 тисяч.

Обіцяли керівнику «Ласки» виділити кошти й з обласного бюджету. Тож, від суми залежатиме, що збудують до кінця року: або карантин вартістю 700 тисяч гривень, або ізолятор за 1мільйон 195 тисяч гривень.

Новарчук також додала, що проект побудови притулку створили ще 2014 року, тож зараз кошторис віднесли на коригування, за що треба буде «викласти» ще 7 тисяч гривень.