Луцькі патрульні пояснили, чого їх блокували

В’їзд до управління патрульної поліції в Луцьку блокував водій з товаришами, на якого винесли постанову.

Про це йдеться на сторінці відомства у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, 21 серпня невідомі блокували в’їзд до управління патрульної поліції у Луцьку. Люди, які назвались «активістами», заважали перезмінці та вчиняли провокативні дії щодо патрульних.

За попередньою інформацією, в цих осіб із Рівного трапився конфлікт з луцькими інспекторами на посту в Цумані, тож вони вирішили приїхати в управління, щоб вимагати скасування адмінматеріалу.

Цікаво, що вони знали адресу управління патрульної поліції в Луцьку, адже прибули на місце нібито з метою написання скарги. Однак коли їм повідомили, що в’їзд на територію здійснюється за перепустками, сказали, що «тут ніде не написано, що це управління».

Близько 23.00 напередодні, 20 серпня, одного з учасників блокування зупинили на посту в Цумані, оскільки він рухався у крайній лівій смузі, а не в крайній правій, чим скоїв адміністративне правопорушення. Тож на нього склали постанову за частиною 2 статті 122 КУпАП, що тягне за собою накладання штрафу обсягом 425 гривень. Усе це зафіксовано на бодікамеру патрульних поліцейських.

Однак близько 6-ї години ранку водій з групою підтримки прибув, аби вимагати скасування постанови. Понад 2 години вони блокували доступ працівників до управління.

З особами спілкувались і командир батальйону, й інспектор відділу моніторингу. Вони наголосили чоловікам, що ті можуть оскаржити адмінматеріали чи дії патрульних в судовому порядку, згідно з законодавством.

Інспектор відділу моніторингу неодноразово наголошував, що перед тим, у телефонному режимі, пояснював по кілька разів, у чому суть здійсненого правопорушення та чому винесена постанова. Однак особи продовжували маніпулювати поняттями, окрім того, висловлювались некоректно щодо патрульних.

Оскільки було зрозуміло, що ці люди прибули під Управління з метою вчинення провокацій, на місце викликали слідчих, які з’ясують, чи є в діях осіб ознаки кримінального правопорушення через втручання в діяльність працівників правоохоронного органу.