Аварія під Луцьком: бус «врізався» в опору мосту

У Луцькому районі мікроавтобус врізався в бетонний відбійник.

У результаті автопригоди семеро пасажирів авто госпіталізовані, серед них ‒ двоє неповнолітніх дівчат та троє чоловіків з алкогольною інтоксикацією, ‒ пише Інформаційне агентство Волинські новини.

За інформацією видання, аварія трапилась у населеному пункті Білосток, Луцького району, 22 серпня близько третьої години ночі. Згідно з попередньою інформацією, водій «буса» не вправився з керуванням, в результаті чого транспортний засіб в’їхав в бетонну опору мосту. На момент зіткнення в салоні мікроавтобуса знаходились пасажири віком від 17 до 32 років.

Обставини ДТП наразі з’ясовуює поліція. Швидка допомога госпіталізувала сім потерпілих. Одна з них, сімнадцятирічна учасниця автопригоди з переломом основ черепа, у край важкому стані була госпіталізована в обласну дитячу клінічну лікарню. Ще одна дівчина, 17 років отримала забої та гематоми ніг, наразі госпіталізована в міську клінічну лікарню.

Чоловік, 22 роки, у стані алкогольної інтоксикації з струсом мозку та забійною раною голови був доправлений в міську лікарню. 23-річний чоловік, з ознаками алкогольної інтоксикації, отримав закритий перелом кісток та був госпіталізований. Чоловік, 25 років, в результаті автопригоди отримав закриту черепно-мозкову травму, рвану рану обличчя та був госпіталізований в обласну клінічну лікарню.

Ще один постраждалий з високим вмістом алкоголю в крові, 32 річний чоловік. Отримав політравму та у важкому стані госпіталізований в міську клінічну лікарню. Останній постраждалий ‒ 18 річний хлопець, з струсом мозку та забоями, в стані середньої важкості був доправлений в міську клінічну лікарню.