У Луцьку готують вуличну провокацію

У Луцьку відбудеться акція, яку влаштують в форматі “вуличної провокації”.

23 серпня до 25-річниці Незалежності України учасники Всеукраїнської ініціативи “Активна громада” проведуть в Луцьку акцію “Година народовладдя”, – повідомили у прес-службі організації.

Акція є Всеукраїнською, організовує її Інститут “Республіка”, щоб закликати українців замислитися над тим, як можуть вони впливати на долю свого міста і країни в цілому.

В рамках заходу в Луцьку відбудеться вулична провокація на тему: “Щоб зробили пересічні громадяни, якби на годину отримали владу у своєму місті?”.

“Креативним дійством організатори ставлять за мету привернути увагу лучан до того, що в умовах незалежності України місцева влада де-юре належить його жителям, а посадовці та виборні особи мають реалізовувати надані їм повноваження на користь громаді. Акція також покликана продемонструвати громадянам, що вони мають проявляти більшу ініціативу в управлінні містом, доносити до влади свою думку та пропонувати свої шляхи вирішення місцевих проблем”, – кажуть організатори.

Під час проведення інфогодини мешканцям населеного пункту дадуть 2 бланки: один з визначеним переліком проблем в місті, інший – чистий. Після чого охочі зможуть написати листи депутатам і владі міста щодо найболючіших проблем.

Акція розпочнеться о 12:00.