«Кіборгу» Андрію Луцику збирають гроші на лікування

Захисник Донецького аеропорту з 80-і бригади Андрій Луцик, який отримав важкі обмороження кінцівок в січні 2015 року, продовжує нелегку боротьбу за своє здоров’я.

Судинні хірурги клініки Шалімова в Києві намагаються врятувати його руки. На жаль, під час двох чергових операцій ампутували палець та видалили пучки на двох пальцях, – пише в Facebook волонтер Наталія Соколова.

“Все іде дуже складно… Хоча застосовуються унікальні методи (пересаджують стволові і жирові клітини, застосовують новітні ліки) хвороба Рейна, якою Андрія нагородив ДАП( не відступає((. Для Андрія та його сім’і дуже важливо знати, що іх боротьбу з хворобою розділяє та підтримує купа людей з усього світу. Так Руслан Кашаюк, наш айдарівець, познайомив Андрія з Надією Гець, нашою волинянкою, яка мешкає в Швейцарії. Надя і Андрій зустрілися на Волині і потоваришували. Щиро дякую, що швейцарсько-українські патріоти з Ukrainer in Bern, вирішили профінансувати закупівлю ліків та росхідних медматеріалів (600$) на ці дві операції. Для нас це дуже важливо!! Бо сил триматися деколи не вистачає …” – розповідає вона.

“Наступна операція Луцика запланована на 29 серпня. Це найскладніше та найвідповідальніше хірургічне втручання в клініці Шалімова по спасінню рук нашого бійця: серед головних задач трансплантація судин (з ніг в руки), остаточне видалення істинних перших ребер з обох боків. Руслан Салютін, заступник директора клініки Шалімова, попередньо пообіцяв, що всі медпрепарати, які на сьогодні є в наявності в клініці, будуть надані нам безкоштовно. Ми будемо платити лише за одноразовий хірургічний інструмент та ті ліки, яких в клініці немає. За попередніми підрахунками 29 серпня нам буде потрібно 12 000 грн”, – написала Соколова

Охочі допомогти можуть перерахувати гроші на картка дружини військового Наталії Луцик 5168 7572 6871 6919.