Кіндер: Я ініціював зустріч з Палицею, але відповіді нема

Міський голова Ковеля, керівник волинської “Батьківщини” Олег Кіндер ініціював зустріч з головою Волинської обласної ради Ігорем Палицею, але відповіді від нього так і не отримав.

Про це він розповів у інтерв’ю Волинській правді.

Кіндер зауважив, що має власне бачення щодо добування природних ресурсів в області.

«У мене особисто є своє бачення. Але, щоб мати спільну позицію з більшістю обласної ради та доносити її до народних депутатів України, які приймають закони, потрібно її з кимось узгоджувати. Сьогодні ми фактично не співпрацюємо з головою обласної ради. Він жодного разу не виявив бажання зі мною зустрітися. Я сам ініціював таку зустріч. Але відповіді досі немає. Тим часом, в мене є своє бачення щодо того ж «Волиньприродресурсу», – мовив посадовець.

На його думку, у справі цього підприємства не потрібно наступати на ті самі граблі, що й рівненчани.

«Ви знаєте, що там діє державне підприємство «Укрбурштин». Є інформація, що воно постійно збиткове. Чому ми думаємо, що створимо комунальне на Волині і воно буде ефективніше за державне? Я не вірю», – висловився Кіндер.

Він впевнений, що питання потрібно вирішувати на загальнодержавному рівні. Якщо не буде відповідного закону, то комунальне підприємство нічого не зможе зробити і не виправить нинішньої ситуації, – додав посадовець.