Швидкий зустрівся з активістами

Низка представників громадських організацій зустрілися з новопризначеним першим заступником прокурора Волині Віктором Швидким.

Причина – призначення Швидкого на посаду, – пише Волинь24.

Голова ГО «Волинські патріоти» Володимир Красуля нагадав Швидкому події на Майдані, коли вони разом 1 грудня 2013 року приїхали в Київ, будували барикади, стримували атаки беркуту. «На наших очах гинули Герої Небесної Сотні. Не зрадьте загиблих на Майдані побратимів», – звернувся Красуля до Швидкого.

Голова Волинської спілки ветеранів АТО Вадим Ваврищук (позивний «Грін») завітав на зустріч разом з іншими бійцями. Він озвучив три ключові проблеми Волині: «контрабанда, бурштин, ліс».

«Займаються цим на Волині члени озброєних бандформувань, які мають по декілька судимостей за плечима. Вони сьогодні публічно видають себе за волонтерів, учасників АТО та бійців добровольчих батальйонів», – заявив Ваврищук.

Він додав: кришують їх правоохоронні органи, а керують ними, покровителі з Кабінету Міністрів та Верховної ради України, які відчувають свою повну безкарність.

«Якщо в найкоротший термін прокуратура не розпочне боротьбу з ними то боротьбу розпочнемо ми. Але в тому випадку уже ми станемо вашими клієнтами, хоч ми цього не боїмось», – наголосив голова Волинської спілки ветеранів АТО.

Окрім того, в прокуратуру завітали бійці батальйону «Світязь». Один з них – доброволець колишній в.о. командира цього спецпідрозділу, а сьогодні Соловичівський сільський голова Ярослав Кашуба (позивний «Дєд»).

«Велика проблема – незаконна вирубка лісу та утворення піщаних кар’єрів для прикриття крадіжок лісу. Від імені селян і від імені бійців «Світязя» прошу вас навести порядок в цій галуз. Ми – ветерани спецпідрозділу – підтримаємо вас у цьому» – запевнив Ярослав Кашуба.

Про свавілля нової поліції на Волині, їх некомпетентність, зловживання службовим становищем та повну безкарність заявив позаштатний кореспондент обласної громадсько-політичної газети «Волинська газета», активіст «Дорожнього контролю» Богдан Красуля.

Під кінець розмови Швидкий заявив: «Ваші звернення, зауваження і вимоги я прийняв, зафіксував. Обіцяю, що в найкоротший термін уже ознайомлю і вас, і громаду Волинської області з першими результатами роботи».