Луцьк: День міста в фото

У Луцьку завершують відзначення Дня міста. Найнасиченішим був перший день відзначення – субота 20-го серпня.

Розпочався він з спортивних змагань. На стадіоні Східноєвропейського нацуніверситету змагалися ветерани, а на футбольному полі школи №9 грали останні матчі міського турніну з дворового футболу.

О 11:00 на Театральному майдані відбулися урочистості з нагоди Дня міста, під час яких нагороджували військових та родини загиблих лучан. Крім того відзнаку “Почесний громадянин Луцька” отримав скульптор Микола Головань.

Водночас на вулиці Лесі Українки розгорнувся святковий ярмарок.

Після 12:00 стартувало декілька масових заходів до Дня міста. У Центральному парку – фестивалі “Місто розваг”  і  “Я – лучанин, я – лучанка”, в замку – фестиваль дзвонового мистецтва “Благовіст Волині”, а біля пам’ятнику Тарасу Шевченку – “Богатирські ігри”. 

В обідню пору розпочався фестиваль “Князівський бенкет”. 

Окремо варто згадати, що привітати Луцьк приїхало чимало гостей. Серед них – гості з міста-побратима Любліна. Співпрацю з польськими друзями ознаменували графіті, яке художник Сергій Радкевич намалював на театрі ляльок. А згодом на Театральному майдані поляки влаштували концерт з вітаннями.

Відбувалося ще багато дійств. Зокрема, цьогоріч концерт влаштували у різних районах міста, дітям Героїв війни з Росією дарували вишиванки та інші.

У неділю, 21 серпня, день розпочався з спортивних змагань. О 15:00 стартує чемпіонат з кросфіту, а ввечері розгуляється “Поліське літо з фольклором”.