Фото турніру з дворого футболу в Луцьку

Завершився Чемпіонат Луцька з дворового футболу, участь в якому взяли 642 учасники у складі 72 команд (40 – дорослий склад та 32 – дитячо-юнацький склад).

Варто зазначити, що наймолодшому учаснику 15 років, а найстаршому — 63, – повідомили у прес-службі міської ради.

У День міста, 20 серпня, відбулися фінальні зустрічі Чемпіонату Луцька з дворового футболу. Так, у дитячо-юнацькому складі переможцем змагань стала команда “Верес-2”, а серед дорослих команд тріумфувала команда “Формула піт-стоп”.

Вручити переможцям та учасникам змагань кубки і цінні призи прийшли міський голова Микола Романюк, його заступник Юрій Моклиця, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Волинець, голова федерації футболу міста Луцька Василь Кохановський, керівник відділу маркетингу компанії “Дмитрук” Тарас Скорупський.

Звертаючись до присутніх, Микола Романюк привітав усіх з Днем міста. Він побажав усім міцного здоров’я і мирного сонячного неба над нашими головами.

Міський голова висловив слова вдячності на адресу усіх, хто брав участь у підготовці та проведенні Чемпіонату Луцька з дворового футболу. Микола Романюк зауважив, що для нього стало приємною несподіванкою участь у змаганнях такої великої кількості учасників і команд. Він висловив сподівання, що наступного року у Чемпіонаті Луцька з дворового футболу візьме участь ще більше учасників.

 

Микола Романюк також наголосив, що хоче, аби більше людей займалося спортом. За його словами, у планах відремонтувати і відродити спортивні майданчики у дворах. Він додав, що у школах є спортивні майданчики для занять футболом.

Міський голова на завершення виступу подякував усім учасникам змагань.

Після офіційної частини учасники, призери та переможці отримали нагороди.

Варто зазначити, що підтримку у проведенні Чемпіонату Луцька з дворового футболу надали ТМ “Дмитрук”, “Solo Pizza” та підприємець Лариса Рудик.