Як лучани вітали Луцьк у Facebook

Десятки мешканців Луцька зранку 20 серпня виділили 5-10 хвилин, а хто й менше, на те, щоб привітати земляків з Днем міста.

Дехто ділився емоціями і думками, а дехто був лаконічним і публікував фото з коротким і вітанням.

Журналіст Аріна Крапка пише: не шкодую, що вибрала Луцьк. “…тут я зустріла чудових людей. ЇХ не так багато. Але вони намагаються триматися купи. Не знаю, Луцьк, скільки ти ще будеш в моєму житті. але щоб не трапилося, ця сторінка мого життя була дуже важливою”, – ділиться вона.

“З Днем Народження, рідний Луцьк!” – написав громадський діяч Михайло Наход.

Депутат Ігор Поліщук вважає, що лучанам пощастило жити в “чудовому, древньому, цікавому місті з хорошими людьми”.

Приміром, депутат міської ради Валерій Бондарук написав, що Луцьк часто називають великим селом, бо “всі тут дружні та єдині”. Пригадав він і про щирість та гостинність містян.

ЧИТАТИ ПРОГРАМУ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ МІСТА

Секретар міськради Юлія Вусенко написала, що розпочала день з молитви. “Аби зуміти примножити те, що лишили нам спадком! Розбудувати та зробити все для процвітання нашого міста! Навчити дітей шанувати та думати про завтра саме у ньому!” – додала вона.

“Бажаю нам усім чистого неба над нашою землею, радості та доброти кожного дня. Терпіння, здоров’я та підтримки бажаю нашим захисникам. А кожній родині благословення та затишку в домівках”, – написав народний депутат Ігор Лапін.

______________________________________________________________________

 

2

 

2

4