Посадовця служби в справах атошників затримали на хабарі в 230 тисяч

Київською місцевою прокуратурою №7 спільно з працівниками Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки Служби безпеки України затримано посадовця Державної служби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції, який отримав 230 тис грн неправомірної вигоди.

Вказані кошти державний службовець вимагав та отримав від комерційної структури за перемогу у конкурсних торгах з виконання робіт щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників АТО, – повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

Службовця було затримано під час одержання коштів від посередника.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисників, правоохоронці виявили та вилучили понад 1 млн грн, оригінали документів з конкурсних торгів, печатки та факсиміле.

Посереднику повідомили про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво у одержанні неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою, поєднане з вимаганням).

Найближчим часом державному службовцю оголосять про підозру, а також вже внесли клопотання про обрання затриманим запобіжних заходів.

Досудове розслідування, під час якого будуть дослідять інші зловживання посадовців Держслужби, що призвели до можливої розтрати понад 20 млн грн, виділених на реабілітацію ветеранів АТО, триває.