Врятувати «ВолиньБаскет»: створили благодійний фонд

Щоб зберегти баскетбольний клуб “Волиньбаскет” у Суперлізі України з баскетболу в сезоні 2016/2017 створено благодійний фонд, який також опікуватиметься підтримкою всього волинського баскетболу.

БК «Волиньбаскет» – це єдиний волинський професійний клуб, – йдеться в повідомленні на сайті команди.

Що надзвичайно важливо, клуб  не обмежується лише дорослою командою, а також опікується розвитком дитячо-юнацького баскетболу в місті та області, постійно працює над вихованням власного місцевого баскетбольного покоління.  На жаль, відсутність потужної команди на Волині може спричинити втрату стимулу для подальших інтенсивних тренувань та звершень у сфері баскетболу та відʼїзд місцевих вихованців в інші клуби.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПРОБЛЕМИ ВОЛИНЬБАСКЕТУ 

На даний момент всі зусилля тренерсько-адміністративного складу клубу та ініціативної групи людей спрямовані на пошук та залучення джерел фінансування участі команди «Волиньбаскет» у Суперлізі України.

БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ВОЛИНСЬКОГО БАСКЕТБОЛУ «ВОЛИНЬБАСКЕТ» створений за ініціативи голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, який долучився до вирішення питання фінансової допомоги.

У зв’язку з цим клуб  просить небайдужих надати посильну благодійну фінансову допомогу для необхідного дофінансування участі команди «Волиньбаскет» у Суперлізі України з баскетболу сезону 2016/2017, а також для збереження існуючої інфраструктури клубу та примноження результатів та успіхів  волинян у сфері баскетболу.

Своєю чергою,  клуб «Волиньбаскет» зобовʼязується усіма можливими засобами пропагувати діяльність своїх спонсорів та партнерів, брати участь у рекламуванні їх товарів та послуг, наголошувати на їх активній участі в усіх справах клубу або окремих спортсменів.

Сподіваємося, що волинський бізнес допоможе клубу «Волиньбаскет» гідно представити Волинь на спортивних майданчиках України!

Платіжні реквізити БО «Благодійний фонд підтримки волинського баскетболу «Волиньбаскет»:
р/р 26009055520002
в ПАТ КБ «Приватбанк»
МФО 303440
ЄДРПОУ 40745668