Показали, як ремонтують луцьке депо

На Луцькому підприємстві електротранспорту ремзону зробили комфортнішою для працівників.

Ремонтні роботи 19 серпня оглянув луцький міський голова Микола Романюк, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Однією з вимог працівників ЛПЕ було замінити вікна та відремонтувати дах у ремзоні, адже працівники не могли перебувати у приміщенні в холодну пору року ‒ тут  майже не опалювалося. Тож міська рада виділила 2,5 мільйона гривень і тепер ремзона має енергоощадні вікна та перекритий дах.

Окрім того, нині ремонтують мийку для тролейбусів, яка теж була у жахливому стані. Тут оновили покриття підлоги, вистелили плитку та придбали нові щітки. До слова, щітки – дороге задоволення, адже виготовляло їх підприємство в Донецькій області, яке нині не функціонує.

«Це дуже добре, що в бюджеті цього року ми передбачили кошти на допомогу підприємству в ремонті матеріально-технічної бази. Адже цей дах, напевно, не робився з часу створення підприємства. Усе протікало, починаючи з ремонтної зони і закінчуючи адміністративним приміщенням. Мийка була в жахливому стані. Сьогодні робимо перші основні кроки: зроблено дах, поставлені вікна, люди в дощ і в холод не переживатимуть, що не можуть нормально працювати. Здавалося б, що, може, це дрібниця, але це створення належних умов для працівників підприємства. І вони бачать, що міська влада про них турбується. І ми будемо продовжувати роботу», – запевнив луцький міський голова Микола Романюк.