Нововолинськ виграв один із найбільших європейських грантів

Нововолинську вдалося виграти один із найбільших європейських грантів для реалізації проекту «Перший крок для переходу на використання відновних джерел енергії у місті».

Про це повідомляє Волинська дирекція НТКУ.

За словами начальника управління економічної політики та інвестицій Василя Мигаса, уже другий рік команда працює над підвищенням енергоефективності міста, енергоаудитом загальноосвітньої школи №7. За цей період вдалося закрити стару котельню південно-східного району, вивести з експлуатації майже півтора кілометра старих неефективних труб теплової мережі і збудувати нову, протяжністю майже кілометр.

Як наголосив Мигас, триває активна робота щодо обізнаності містян у сфері енергозбереження. Зокрема у Нововолинську відбувся Європейський тиждень сталої енергетики. У рамках його проведення обмінювали використані батарейки на морозиво, організували турнір із футболу і дитячий конкурс малюнків. Торік у вересні місто-гірників долучилося до Європейської ініціативи – День без автомобіля. Загалом, як зазначив Василь Мигас, реалізація проекту була складною, але водночас і корисною.