Луцькі патрульні за день склали більше 100 постанов

Патрульні склали більше сотні постанов за порушення ПДР і вилучили не зареєстроване в установленому порядку авто.

18 серпня патрульні, як і в попередні дні, продовжили посилене патрулювання містом. За один день винесли більше ста постанов за порушення правил дорожнього руху, – повідомили у прес-службі правоохоронців.

Особливу увагу приділили таким місцям концентрації ДТП, як: Старий ринок, Варшавський ринок, Генеральне консульство РП Польща в Луцьку, вулиця Кравчука (ринок Формула), Київський майдан, візовий центр, перехрестя Шевченка-Чернишевського тощо.

Найбільш поширене правопорушення – за ч.1 ст.122 КУпАП – перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками.

Таких постанов склали 74, в основному, за порушення правил зупинки і стоянки.

У місті громадяни спричинили 4 ДТП, з них 3 – без постраждалих, 1 – з постраждалим, 1 – по європротоколу.

Також евакуювали 2 транспортні засоби. Один з них був не зареєстрований в установленому порядку, а номери з даного авто і свідоцтво про реєстрацію в базі втрачені і перебувають в розшуку (на 1 фото).