Ковель: оштрафували директора комунального підприємства

Директора ковельського комунального підприємства «Добробут» Леоніда Демчука оштрафували.

Про це повідомляє Kowel.com.ua.

За інформацією видання, управління Держпраці у Волинській області вказує, що керівник за період з вересня 2014 року по червень 2016 року допустив порушення вимог законодавства про працю.

На підприємстві укладено колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом, за яким визначено строки виплати заробітної плати – 15 та 5 числа. Однак, зарплата постійно виплачувалася не в установлені терміни. Затримувалися виплати звільненим працівникам внаслідок розірвання трудових договорів, порушувався порядок при прийнятті на роботу, надання та оплати щорічних відпусток тощо.

В судовому засіданні директор Леонід Демчук свою провину визнав частково, пояснив, що дійсно не проконтролював належно кадрову роботу, однак, в зараз це виправили, а щодо невчасної сплати коштів, то така ситуація склалась через відсутність фінансування підприємства з міського бюджету.

Суд визнав керівника комунального підприємства «Добробут» таким, що вчинив адміністративне правопорушення, та оштрафував його на 510 гривень.